0(312) 391 77 77                 0(312) 472 06 43


 

           Pleksiglass Kesim, Firmamız bünyesinde bulundurduğu son model lazer kesim makinaları ile pleksiglass kesiminde çok hassas ince desenleri 30 mm kalığına kadar kesebilmektedir. Bir okadar hassas ve ince desen motiflerini işleyebilmektedir.

          

          Ahşap kesim Kazıma, Ankara Lazer ahşap kesim ve kazıma işlemlerinde incelik gerektiren ve motif ve desen çalışmalarını hatasız bir şekilde yapabilmektedir.

           

           Deri Kesim, Ankara Lazer deri kesiminde firesiz ve en az deri tüketim sarfiyatı ile deri kesimlerini büyük bir titizlikte kesim işlerini yapmaktadır.

           

           Tekstil ürünleri, Ankara lazer tekstil piyasasına hitaben Ankara ve tüm Türkiye geneli ile büyük bir başarı ile konfeksiyon alanındada lazer kesimin ne denli önemli bir yeri olduğunu yaptığı çalışmalar ile göze hoş gelen modelleriyle her daim öncülüğünü ortaya çıkarmıştır.

           

           Aplike kesim, Ankara lazer aplike kesim işlemlerinde 120 ye 90 ebadındaki elinde bulundurduğu lazer kesim makinaları ile daha büyük ve istenilen ölçülerde aplike kesimlerini gerçekleştirebilmektedir.

           

           Sawrovski, Ankara Lazer lazer kesim makinaları ile sawrovski taş yapıştırma alanında kendi motif ve desenleriyle taş yapıştırma alanında en kısa sürede profesyonel personeliyle hızlı bir biçimde gerçekleştirebilmektedir.

         

            Maket Çalışması, Ankara Lazer maket çalışmalarında müşterilerinin ihtiyaçlarına göre cevap veren ve bir o kadar hassas ve incelikli maket çalışmalarını yapabilmektedir.